Probolan 50

Probolan 50

Lider w rankingu odżywek na masę mięśniową

Szukasz czegoś na wyrzeźbienie sylwetki i przy tym zwiększenie masy mięśniowej? Probolan 50 jest dla Ciebie!. To unikalna kompozycja składników usprawniających metabolizm oraz poprawiających gospodarkę hormonalną twojego organizmu. Odżywka ta jest jedynym legalnym anabolikiem w dodatku najmocniejszym, stworzonym do budowania masy mięśniowej o której zawsze marzyłeś. Jeśli jesteś już zmęczony treningami oraz przyjmowaniem produktów które miały dać wymarzone efekty, to znak abyś sięgnął po suplement diety Probolan 50, dodając go do treningów i posiłków osiągniesz swój cel.

Uważaj na – produkty sprzedawane na stornach aukcyjnych (mogą być zwykłymi podrobionymi suplementami o słabym działaniu), jeżeli już kupujesz to tylko u producenta!

Probolan 50

Skład

Najważniejszym składnikiem Probolanu 50 jest zdecydowanie epihydroksytiolanu, który to odpowiedzialny jest za przyrost tkanki mięśniowej. Ta tzw. terapeutyczna substancja również stymuluje Twoją przysadkę mózgową a to właśnie ona odpowiedzialna jest za wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za nasz metabolizm.

tabletki na siłe - Probolan 50

Dawkowanie

Zażywanie suplementu diety Probolan 50, każdy może dostosować do własnych potrzeb i własnego celu ponieważ producent podaje aż trzy możliwe warianty przyjmowania odżywki.
Wariant pierwszy:
Stosowanie produktu przez 5 tygodni. Nie ma tutaj w zasadzie nic skomplikowanego ponieważ w pierwszym tygodniu bierze się po 1 tabletce, w drugim po 2, natomiast w trzecim zalecana jest już ilość 3 tabletek. Następnie w tygodniu czwartym obniżamy dawkę do 2 tabletek a w piątym wracamy do 1 tabletki na dzień.
Wariant drugi:
W tym wariancie cała kuracja trwa aż 10 tygodni. Rozpoczynamy dawką 2 tabletek dziennie przez pierwszy tydzień. Następnie przez 7 kolejnych tygodni bierzemy po 3 tabletki, w tygodniu 9 zmniejszamy ilość do 2, natomiast w ostatnim tygodniu przyjmować należy po 1.
Wariant trzeci:
Jedynie dla profesjonalistów – należy skonsultować to ze specjalistą – kuracja trwa 16 tygodni.

W przypadku gdy w ciągu jednego tygodnia spadek wagi przekroczy 6 kilogramów należy zmniejszyć dawkowanie do 1 tabletki na dzień!

Probolan 50

img2 - Probolan 50

Tabletki na siłe

Tak, Probolan 50 dzięki swojemu działaniu pomoże Ci zyskać znacznie na sile. Już w pierwszym tygodniu ćwiczeń poczujesz się mocniejszy, ale pamiętaj, że to tylko suplement o mocnym działaniu, bez ćwiczeń ciężko będzie zobaczyć rezultaty. Tabletki na siłe są najczęściej stosowane przez sportowców uprawiających sporty siłowe typu: strongman, podnoszenie ciężarów, armwrestling i wiele innych. To one pomagają uwolnić nowe pokłady energii, przez co pokonujemy swoje bariery i stajemy się silniejsi.

img2 - Probolan 50


Efekty działania

Do najważniejszych cech produktu należy zaliczyć przede wszystkim bardzo szybki wzrost masy mięśniowej a także natychmiastowy wzrost siły. Wzrost energii a także poprawa naturalnej wytrzymałości to efekty jakich również możesz się spodziewać podczas stosowania produktu Probolan 50. Dodatkowy efekt to także zwiększenie testosteronu o więcej niż 100% ! Aby odczuć te wszystkie efekty nie potrzebujesz nawet 3 miesięcy! Zaledwie po 48 godzinach od pierwszego zastosowania zauważysz już pierwsze efekty. Probolan 50 jako naturalny suplement diety nie zanieczyszcza Twojego organizmu a ponadto do maximum wykorzystuje jego możliwości co pozwala Ci cieszyć się idealnie wyrzeźbionymi mięśniami każdego dnia.
Przy stosowaniu tego produktu, aby efekty były widoczne oczywiście bardzo ważna jest aktywność fizyczna – bez systematycznych wizyt na siłowni nie ma co liczyć na szybkie i spektakularne efekty.
Przyrost masy mięśniowej w trakcie kuracji może wynieść nawet do 8 kilogramów przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej – to powoduje, że nie staniesz się większy i przysłowiowo zalany tłuszczem a większy i idealnie wyrzeźbiony.
Ubiegając pytania o skutki uboczne mamy przyjemność poinformować, że z Probolanem 50 NIE JEST TAK jak z większością środków steroidowych. W trakcie stosowania nie występują żadne uciążliwe efekty uboczne takie jak czy trądzik a nawet zaburzenia seksualne – w tej kwestii przy stosowaniu suplementu Probolan dostajemy jeszcze zwiększoną ilość testosteronu. Śmiało należy stwierdzić, że nie powoduje on żadnych skutków ubocznych.

img2 - Probolan 50

Opinie osób stosujących preparat
Probolan 50

Marcin, 25 lat – „ Chociaż nie miałem pewności co do tego produktu przed rozpoczęciem stosowania, teraz mogę śmiało stwierdzić – jest rzeźba, są mięśnie, jest moc!”

Mateusz, 23 lata – „ Idealnie pompuje mięśnie w trakcie treningu. Już po tygodniu stosowania zauważyłem wzrost masy, oczywiście tej mięśniowej – wskazówka na wadze podskoczyła a tłuszczu nie widać, nie mogę doczekać się efektów po skończeniu 5 tygodniowego cyklu”.

product image - Probolan 50
Autor
1star - Probolan 501star - Probolan 501star - Probolan 501star - Probolan 501star - Probolan 50
Ocena użytkownika
3 based on 12 votes
Brand
Probolan 50
Nazwa produktu
Gwarantowany wzrost siły