IMG-LOGO

Metadrol

Skuteczny, polecany przez Polskich kulturystów

Na dzisiejszym rynku odżywek dla kulturystów znaleźć możemy mnóstwo produktów. Najtrudniejsze w stosowaniu takich środków jest zdecydowanie się na jakiś z szerokiej gamy przedstawianych przez różne firmy. Odżywki dla sportowców wspomagające wzrost masy mięśniowej są wspaniałym dodatkiem do treningów na siłowni oraz odpowiedniej diety, to dzięki nim uzyskać możemy satysfakcjonujące nas efekty. Jednym z takich produktów jest Metadrol. Jeżeli jesteś osobą, która często odwiedza siłownie, która marzy o doskonałych mięśniach bez tłuszczu – Metadrol jest dla Ciebie. To wspaniała kompozycja składników poprawiających efekty treningów oraz spalających tłuszcz.

Dobra rada – zakup produkt ze strony producenta LINK a nie z portali aukcyjnych, ponieważ tam trafiają się tanie podróbki, które niestety nie działają w sposób wskazany poniżej!

Metadrol - jeden z najlepszych suplementów na masę mięśniową

Efekty działania

Pierwszym zauważalnym przez sportowców przyjmujących Metadrol jest zwiększenie energii i siły już podczas pierwszego dnia treningowego po rozpoczęciu cyklu. Jeśli chodzi o widoczny wzrost mięśni najczęściej następuje już w 2 tygodniu stosowania odżywki wspomagającej ich wzrost, najpóźniej dochodzi do tego w tygodniu 3. Bardzo dużym atutem przedstawianego tutaj produktu jest również szybsze tempo likwidowania zakwasów w mięśniach co oznacza szybszą regenerację mięśni a co za tym idzie szybszą ich gotowość do kolejnej sesji treningowej. Dzięki temu nie musimy martwić się, że nie zdołamy zrobić treningu na 100% i szybciej osiągniemy zaplanowane rezultaty. Zastosowana formuła kapsułek bezsmakowych i bezzapachowych stawia go nieco wyżej pod względem komfortu użytkowania – ta informacja jest niezwykle cenna dla osób nie lubiących smakowych tabletek do ssania czy różnego rodzaju odżywek w proszku mających najczęściej owocowe smaki. Zwiększona masa mięśniowa oraz dużo więcej siły do wykonywania kolejnych powtórzeń to coś czego chce i potrzebuje każdy poważny sportowiec a także amator rozpoczynający swoją przygodę z siłownią czy kulturystyką. Kolejny dodatkowy atut to także szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki któremu wasze mięśnie są o wiele bardziej zarysowane, a co za tym idzie – widoczne.

Skład

O składzie nie możemy za dużo przeczytać na opakowaniu producenta jednak najważniejsza z informacji jest tam ujawniona. Metadrol zawiera w swoim składzie unikalny HGRX-3 (2-Hydrxy – 3 – Methox OH2 ), mający działanie anaboliczne. W przypadku domniemania ciąży lub problemów zdrowotnych należy skonsultować przyjmowanie tabletek z odpowiednim lekarzem.

Dawkowanie

W jednej przysyłanej przez producenta buteleczce odżywki wspomagającej wzrost masy mięśniowej Metadrol jest 60 kapsułek. Jeśli chodzi o dawkowanie tego suplementu należy spożywać po 1 kapsułce, dwa razy dziennie w porach po posiłkowych, popijając każdorazowo dużą ilością wody. W przypadku dnia bez aktywności fizycznej 2 kapsułka powinna być spożyta popołudniu. Stopniowo, w miarę brania odżywki Metadrol, dawkę należy zwiększać, maksymalnie do 6 kapsułek na dzień. Jednakże w przypadku odczuwania zbyt silnego działania Metadrolu, dawki nie należy już podwyższać! W przypadku gdy w ciągu jednego tygodnia spadek wagi przekroczy 6 kilogramów należy zmniejszyć dawkowanie do 1 tabletki na dzień!

Opinie osób stosujących preparat Probolan 50

Adrian, 32 lata – „ Na siłowni ćwiczę już blisko 15 lat i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak dobrą odżywką! Po Metadrolu czuję, że mogę przenosić nawet góry, jest rewelacyjny”.

Kuba, 19 lat – „ Spędziłem na siłowni rok czasu, zasuwając na ciężarach praktycznie dzień w dzień i nic. Byłem chudy, zero mięśni i po roku nic się nie zmieniło. Pewnego dnia kolega z siłowni polecił mi tabletki na siłe Metadrol – nie byłem do niego przekonany bo wydawał mi się czymś zakazanym – jednak dziś wiem, że jest to produkt o świetnej jakości, jak najbardziej bezpieczny bez zakazanych substancji a co najważniejsze efekty jego używania widoczne są gołym okiem”.

rankingproducenta.pl - Luty 2015 (aktualizacja Listopad 2019) 5239 Odsłon
Udostępnij:
Facebook Twitter