IMG-LOGO

Meta Anabolon

W sam raz dla osób początkujących.

Meta Anabolon jest kolejnym produktem z półki suplementów wspomagających przyrost masy mięśniowej i zarazem redukujących tkankę tłuszczową. W porównaniu z produktami takimi jak Probolan 50 czy Metadrol, Meta Anabolon dedykowany jest raczej sportowcom amatorom, dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych oraz tylko siłowych i tylko wytrzymałościowych. Odżywka ta, wykorzystywana przez sportowców nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Prócz sportowców amatorów – polecany jest także osobom dojrzałym – ponieważ zauważa się u niego działanie przeciwutleniające, hipoglikemiczne, opóźniające procesy starzenia.

Meta Anabolon - suplement dla początkujących sportowców

Weszły zmiany – w chwili obecnej nie posiadamy tego produktu w sprzedaży.

Efekty działania Meta Anabolonu

Jak na atrakcyjną cenę tej odżywki, Meta anabolon jest to doskonały suplement na masę mięśniową. Dodatkowym atutem, jest skuteczne podnoszenie poziomu hormonów, przez co wykazuje on bardzo silne działanie anaboliczne. Meta Anabol opóźnia procesy starzenia a tak ze korzystnie wpływa na libido – zauważyć możemy działanie podobne do afrodyzjaków. Suplement wspomagający budowę masy i siły mięśni. Meta anabol prócz składników anabolicznych zawiera również bogaty zestaw witamin A, C, D, B oraz aminokwasów. Sprzyja to nie tylko rozwojowi masy mięśniowej ale i wydolności organizmu.

Skład i dawkowanie

Główne substancje aktywne w składzie Meta Anabolu to smilax officinalis oraz sorbitol. W składzie suplementu wspomagającego przyrost masy mięśniowej, zauważyć możemy także wysokie stężenie hormonów męskich androgenów, które w zasadzie imitują działanie testosteronu. Jeżeli chodzi o dawkowanie suplementu Meta Anabolu, zalecaną dawką dzienną są 1 lub 2 tabletki spożywane po posiłku, warto dodać, że dawka 2 tabletek nie powinna być przekraczana!

Opinie

Igor, 30 lat – „Produkt jak na swoją cenę całkiem w porządku, jednak aby uzyskać spektakularne i szybkie efekty proponuję sięgnąć np. po Probolan 50. Jednak dla amatorów jak najbardziej polecam”

Kamil, 17 lat – „ Zaczynam dopiero swoją zabawę z siłownią, jest to pierwsza odżywka po jaką sięgam i powoli zaczynam dostrzegać różnicę”.

rankingproducenta.pl - Luty 2015 (aktualizacja Listopad 2019) 5239 Odsłon
Udostępnij:
Facebook Twitter