IMG-LOGO

Idol White

Gwarantuje doskonały olśniewający uśmiech.

Twoje zęby nie są olśniewająco białe? Ale marzysz o tym aby były? Jednak ceny specjalistycznych zabiegów w gabinetach stomatologicznych Cię zniechęcają czy może nie chcesz mieć więcej bardzo wrażliwych i bolących zębów po zabiegu? Preparat wybielający Idol White jest dla Ciebie! Jest to środek polecany przez gwiazdę Hollywood – Kim Kardashian. Na pierwsze efekty trzeba przy stosowaniu Idol White poczekać zaledwie kilka dni. Aby zobaczyć pięknie olśniewający i śnieżnobiały uśmiech należy jednak poczekać nieco dłużej niż na przykład w przypadku preparatu Ibright, z Idol White pełna kuracja może trwać nawet 2 miesiące. Jednak aby cieszyć się wymarzonym uśmiechem bez wrażliwych zębów, poświęcenie takiego czasu nie powinno być żadnym problemem.

Idol White - suplement diety

Ważne ! – w chwili obecnej nie posiadamy produktu w sprzedaży, polecamy natomiast skuteczniejszy wybielacz do zębów iBright, który również znajduje się na naszej stronie.

Efekty działania

Aby uzyskać efekty wybielania zębów wystarczy kilka dni – wówczas zauważyć można już lekkie zmieny barwy szkliwa. Najlepsze i najszybciej widoczne efekty dotyczą jednak przypadków przebarwień takich, które spowodowane są palaniem papierosów czy piciem dużych ilości czerwonego wina bądź też kawy. Idol White zdecydowanie słabiej radzi sobie z przebarwieniami mającymi swoje podstawy w uwarunkowaniach genetycznych – tutaj radzimy bardziej sięgnąć po preparat Ibright. Jak wiadomo żaden ze środków wybielających nie da nam 100 % pewności olśniewająco białych zębów aż do końca życia, po jednej kuracji. W przypadku Idol White efekt utrzymuje się dość długo, jednakże nie tak długo jak po zastosowaniu, wspominanego już wcześniej preparatu Ibright.

Stosowanie Idol White

Stosowanie preparatu jest niezwykle proste polega jedynie na wyjęciu żelu Idol White z opakowania oraz rozprowadzeniu na zębach po czym po upływie około 1,5 minuuty wypłukaniu ust w celu zdjęcia żelu. Idol White zyskuję przewagę nad pastami do zębów nakładanymi na szczoteczkę ponieważ nie wnika w dziąsła tak jak inne pasty w trakcie szczotkowania zębów, natomiast w porównaniu z paskami wybielającymi ma tą przewagę, że trafia na wszystkie zęby bez zbędnego zsuwania się czy odklejania.Idol White powinno się stosować dwa razy dziennie. Prosty i zarazem bezpieczny sposób nakładania nie podowuje żadnych podrażnień.

Skład

Głównym składnikiem Idol White jest nadtlenek wodoru , czyli substancja, mająca niezwykłe właściwości rozjaśniające i w delikatny sposób utleniające, która odpowiada za wybielanie zębów. Za przyspieszenie procesu wybielania odpowiada natomiast wodorek sodu, dzięki zawartości którego, na efekty wybielania nie musimy wcale długo czekać. Bardzo ważna jest także gliceryna, dzięki której substancje wybielające wnikają szybciej i zarazem chronią nasze szkliwo przed uszkodzeniami. I ostatnim składnikiem, który zwraca na siebie uwagę spośród składników preparatu wybielającego Idol White jest sacharynian sodu dzięki któremu preparat posiada bardzo przyjemny smak.

Opinie osób stosujących Idol White

Marta, 23 lata – „ Muszę przyznać, że warto było poczekać dłużej aby zobaczyć efekty, jestem zadowolona z tego preparatu.”

Ilona, 32 lata – „ Bardzo przyjemny smak, efekty również mnie zadowalają, jednak zwróćcie uwagę na to skąd kupujecie produkt bo na różnych portalach sprzedawane są podrobione produkty – polecam zamawiać ze strony producenta, koleżanka na allegro kupilam produkt, który nie dawał żadnych efektów w dodatku opakowanie się różniło!”.

rankingproducenta.pl - Luty 2015 (aktualizacja Listopad 2019) 6219 Odsłon
Udostępnij:
Facebook Twitter