IMG-LOGO

Ibright

Najlepszy wybielacz zębów na Świecie.

Na rynku coraz częściej pojawiają się produkty, które mają zaoszczędzić nasz czas i pozwolić się cieszyć piękniejszym sobą. Bardzo duży wpływ na ogólne postrzeganie człowieka ma piękny, olśniewający uśmiech. Czym powinien się charakteryzować taki uśmiech? Oczywiście prostym uzębieniem bez zbędnych w nim luk, ale także kolorem. Im zęby bardziej żółte, tym mniej może nam się uśmiech danej osoby podobać. Mówi się, że zadbane zęby to te proste i olśniewająco białe. Nic bardziej mylnego, ponieważ z kolorem często wiąże się problem koloru szkliwa, z który zwykłe pasty do zębów sobie nie poradzą. Specyfikiem, który ma pomagać i skutecznie wybielać nasze szkliwo jest produkt iBright. Produkt ten został stworzony przez wybitnych i bardzo dobrze wykwalifikowanych specjalistów jest środkiem, w zasadzie z dnia na dzień, zdobywa coraz większe zaufanie użytkowników oraz pomaga nam wybielać uśmiech w niedługim czasie. Rekomendowany jest również przez stomatologów – nie tylko ludzi korzystających z Ibright w domu. Niezwykle innowacyjna złożona formuła, pozwala likwidować przebarwienia nie tylko te spowodowane paleniem papierosów, piciem kawy, herbaty czy czerwonego wina ale także te, które spowodowane są różnymi uwarunkowaniami genetycznymi.

Wiele osób boi się używać w domu produktów wybielających zęby z obawy na konsekwencję w postaci osłabienia zębów, dziąseł a także z obawy przed utratą pieniędzy kiedy produkt w ogóle nie wybieli szkliwa. Jednym z największych atutów iBright, który stawia go ponad innymi produktami z kategorii wybielania zębów, jest jego wielowymiarowe działanie. Produkt ten nie tylko wybiela szkliwo ale także dodatkowo zęby nawilża co pomaga uniknąć nadwrażliwości zębów.

Ibright - suplement diety

Ważne ! Nie daj się nabrać – oryginalny produkt iBright, zalecamy kupować na stronie producenta.

Efekty działania Ibright

Zaledwie 5 dni stosowania wystarczy aby zaobserwować zmiany w kolorze waszego uzębienia. Wiele osób czytających ten tekst wspomina pewnie swoje wędrówki do gabinetów stomatologicznych, w których to zostawiając dużo pieniędzy, traciliście dużo czasu na specjalistyczne zabiegi, których efekty widoczne były bardzo krótko. Już dzisiaj możecie mieć za stosunkowo niewielką kwotę, wymarzony olśniewająco biały uśmiech! Co najważniejsze możecie pracować nad nim sami w domu. Stosowanie preparatu Ibright gwarantuje długotrwały efekt wybielania. W trakcie kuracji produktem Ibright, wasze szkliwo stanie się wyraźniej jaśniejsze przez co zęby nabiorą zdrowego, olśniewającego wyglądu. Ibright to najlepszy na rynku produkt wybielający szkliwo gwarantujący nie tylko białe ale i twarde zęby, bez zbędnej nadwrażliwości! Według zapewnień producenta, jeśli zastosowana zostanie pełna kuracja dostępna na stronie internetowej, zęby mogą być wybielone aż o 14 odcieni co przy takim produkcie jest absolutnie rewelacyjnym efektem! Warto dodać na sam koniec, że Ibright jako preparat silnie wybielający przeznaczony jest dla wszystkich bez względu na płeć czy wiek. Jedyne wyłączenie ze stosowania to kobiety w ciąży.

Skład i sposób użycia

W skład proponowanego przez producenta zestawu wchodzi czternaście ampułek, posiadających żel a także po dwie nakładki na każdy z łuków zębowych. Żelowe nakładki Ibright są bardzo elastyczne, w bardzo fajny sposób dopasowują się do uzębienia każdego użytkownika. Nakładki należy przed założeniem wypełnić żelem, po czym na około godzinę, raz w ciągu dnia założyć na zęby.

Opinie użytkowników Ibright

Kinga, 35 lat – „ Moje uzębienie od najmłodszych lat wymagało wielu poprawek. W gabinetach stomatologicznych i ortodontycznych spędziłam wiele godzin jednak to, po czym znajomi zaczęli zauważać zmiany w moim uśmiechu to Ibright. Po pełnej kuracji moje zwykle przeżółkłe zęby zrobiły się olśniewająco białe! Efekt utrzymuje się już bardzo długo, aż sama nie mogę w to uwierzyć! Polecam ten produkt.”

Michał , 25 lat – „ Z uwagi na nadwrażliwość zębów zawsze bałem się zdecydować na wybielanie. Znajomy polecił mi Ibright, twierdząc, że jest on rewelacyjny. Spróbowałem i okazało się, że miał rację – nie dość, że w końcu mam piękne, białe szkliwo to jeszcze mam wrażenie, że zęby zrobiły się twarde!”

Karol, 42 lata – „Ibright zdaje egzamin! Wart jest swojej ceny oraz efektów jakie przynosi kuracja, w końcu, po tylu latach pozbyłem się kompleksu żółtych zębów.”

rankingproducenta.pl - Luty 2015 (aktualizacja Listopad 2019) 5239 Odsłon
Udostępnij:
Facebook Twitter