Alta white

Cieszy się pozytywna opinią wielu dentystów

Kolejnym produktem z półki preparatów wybielających zęby jest Alta White. W porównaniu do przedstawianych przez nas produktów Alta White ma jednak najsłabsze i najwolniej pokazujące efekty działanie. Nie sposób mu jednak odmówić właściwości wybielających, które przynoszą rówież dość długotrwałe efekty. Preparat wybielający Alta White szczególnie polecany jest wszystkim tym, którzy preferują zdrowy oraz ekologiczny tryb życia. Alta White bowiem został stworzony przez firmę, która znana jest ze stosowania wyłącznie organicznych składników w tworzonych przez siebie produktach.

Aktualnie – nie posiadamy w sprzedaży reklamowanego produktu, natomiast zachęcamy do kupna lepszego środka wybielającego zęby jakim jest iBright.

Alta White

Opinie użytkowników

Jola, 25 lat – „ Oczekiwałam zdecydowanie większych efektów po tym produkcie… Mimo wszystko odcień szkliwa się rozjaśnił. Zanim się zdecyduję drugi raz na Alta White, przemyślę to kilka razy.”
Iwona, 50 lat – „ Zdecydowany plus za szybką i łatwą aplikację, co do efektów to jednak trochę trzeba czasu stracić na stosowanie aby je zobaczyć. Mimo wszystko ma on działanie wybielające.”

 

img1 - Alta White

Zalety produktu

Dużym atutem Alta White jest przełomowy aplikator, dzięki któremu rozprowadzanie jest niezwykle proste. Produkt jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i gwarantuje uzyskanie efektu białych zębów w domowym zaciszu. Alta White pomaga usuwać osad nazębny i jest niezwykle szybki w użyciu – nie wymaga żadnych przygotowań, gotowy jest do użycia w zaledwie kilka sekund. Zęby po zastosowaniu nie tylko stają się bielsze ale zyskują również blask.

Sposób użycia Alta white

Produkt , aby uzyskać efekty obiecywane przez producenta należy stosować 2 razy dziennie, poprzedzając zastosowanie umyciem zębów. Wyglądać to powinno tak, że po umyciu zębów pastą tradycyjną, nakładamy na zęby proszek wybielający na zęby z pomocą przyjdzie nam specjalny aplikator. Po 20 minutach od nałożenia preparatu należy pamiętać o tym aby nic nie jeść i nie pić.
Osoby cierpiące na paradontozę lub próchnicę powinny skontaktować się z lekarzem, przed zastosowaniem preparatu wybielającego Alta White. Absolutnie nie powinny stosować produkty obiety w ciąży lub karmiące piersią. Produkt powinien być stosowany jedynie przez osoby dorosłe. Nie nadaje się on również do stosowania przez osoby z aparatami ortodontycznymi.

Opinie o produkcie

  1. Marysia

    Słaby wybielacz do zębów, moja siostra zamówiła iBright a ja Alta white bo chciałyśmy porównać wybielanie. I co? Moja siostra po 2 tygodniach zęby białe jak aktorki w filmach, a ja? dalej zeby żółte, nic mi nie pomogło. Szkoda tylko, że wcześniej nie zamówiłam Ibright:)

    Odpowiedz
  2. Nowa

    Jest taki jak w opisie, mało skuteczny, a jego jedyny plus to łatwość i szybkość w jego stosowaniu:) to nie odzwierciedla dziąłania:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *