IMG-LOGO

Alta White

Cieszy się pozytywna opinią wielu dentystów.

Kolejnym produktem z półki preparatów wybielających zęby jest Alta White. W porównaniu do przedstawianych przez nas produktów Alta White ma jednak najsłabsze i najwolniej pokazujące efekty działanie. Nie sposób mu jednak odmówić właściwości wybielających, które przynoszą rówież dość długotrwałe efekty. Preparat wybielający Alta White szczególnie polecany jest wszystkim tym, którzy preferują zdrowy oraz ekologiczny tryb życia. Alta White bowiem został stworzony przez firmę, która znana jest ze stosowania wyłącznie organicznych składników w tworzonych przez siebie produktach.

Alta White - suplement diety

Aktualnie – nie posiadamy w sprzedaży reklamowanego produktu, natomiast zachęcamy do kupna lepszego środka wybielającego zęby jakim jest iBright.

Zalety produktu

Dużym atutem Alta White jest przełomowy aplikator, dzięki któremu rozprowadzanie jest niezwykle proste. Produkt jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i gwarantuje uzyskanie efektu białych zębów w domowym zaciszu. Alta White pomaga usuwać osad nazębny i jest niezwykle szybki w użyciu – nie wymaga żadnych przygotowań, gotowy jest do użycia w zaledwie kilka sekund. Zęby po zastosowaniu nie tylko stają się bielsze ale zyskują również blask.

Sposób użycia Alta white

Produkt , aby uzyskać efekty obiecywane przez producenta należy stosować 2 razy dziennie, poprzedzając zastosowanie umyciem zębów. Wyglądać to powinno tak, że po umyciu zębów pastą tradycyjną, nakładamy na zęby proszek wybielający na zęby z pomocą przyjdzie nam specjalny aplikator. Po 20 minutach od nałożenia preparatu należy pamiętać o tym aby nic nie jeść i nie pić. Osoby cierpiące na paradontozę lub próchnicę powinny skontaktować się z lekarzem, przed zastosowaniem preparatu wybielającego Alta White. Absolutnie nie powinny stosować produkty obiety w ciąży lub karmiące piersią. Produkt powinien być stosowany jedynie przez osoby dorosłe. Nie nadaje się on również do stosowania przez osoby z aparatami ortodontycznymi.

Opinie użytkowników Ibright

Jola, 25 lat – „ Oczekiwałam zdecydowanie większych efektów po tym produkcie… Mimo wszystko odcień szkliwa się rozjaśnił. Zanim się zdecyduję drugi raz na Alta White, przemyślę to kilka razy.”

Iwona, 50 lat – „ Zdecydowany plus za szybką i łatwą aplikację, co do efektów to jednak trochę trzeba czasu stracić na stosowanie aby je zobaczyć. Mimo wszystko ma on działanie wybielające.”

rankingproducenta.pl - Luty 2015 (aktualizacja Listopad 2019) 5239 Odsłon
Udostępnij:
Facebook Twitter
    Promienny i biały uśmiech w 5 dni
Kategorie